KURUMSAL
Mobilyanın başkenti İnegöl’de bulunan fabrikamız, alanında uzman bir ekip tarafından faaliyet göstermektedir. Son teknoloji ekipmanlarla üretilen Akıllı Sehpalar, Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılmaktadır. Akıllı Sehpalara, firmamız tarafından 10 yıl Mekanizma Garantisi verilmektedir.

Mobilya’nın merkezi İnegöl’de üretilen Akıllı Sehpalar, şıklığı, tasarımı ve kullanım avantajlarıyla evlerdeki yerini alıyor. Son derece estetik bir görünüme sahip olan Akıllı sehpalar, evlerde orta sehpa olarak kullanılıyor. Bunun yanı sıra evlerde büyük yer kaplayan yemek masalarına bir alternatif olmaktadır. Akıllı sehpalar mekanizması sayesinde açıldığında 6 kişilik yemek masası konumuna gelmektedir. 3 farklı modelde üretilen Akıllı Sehpalar, farklı renk seçenekleriyle de beğeni topluyor.

10 Yıl Mekanizma Garantisine sahip olan Akıllı Sehpalar, salonlarda geniş yer kaplayan yemek masaları için oldukça estetik ve güzel bir alternatif olmaktadır.

Akıllı sehpalar, oturma gruplarına yakın olma özelliğiyle de yemek masası, çalışma masası ve dekoratif sehpa olarak kullanılabilmektedir.

Orta sehpalar bugüne kadar salonumuzun ortasında dekor amaçlı kullanılırdı. Bugün ise, hem yemek masası, hem çalışma masası hem de ufak bir kitaplık olarak kullanılabilmektedir.
Zigon sehpalar Güneş ve Papatya modelleri ile hem kullanışı, hem estetiği bir arada sunuyor.